Z MŁODYM KIEROWCĄ W DRODZE PO DOŚWIADCZENIE 2017

"Przepis na ... bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

Przepisy ruchu drogowego, zasady udzielania pierwszej pomocy, najważniejsze telefony alarmowe i inne wskazówki, które przydadzą się każdemu uczestnikowi ruchu drogowego to wszystko co można znaleźć w specjalnym folderze informacyjnym wydanym przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Poradnik powstał nie tylko z myślą o kierowcach samochodów, ale i o pieszych, rowerzystach, czy motocyklistach. Zapraszamy do lektury.

"Przepis na ... bezpieczeństwo w ruchu drogowym" to swoista recepta adresowana do kierowców pojazdów silnikowych, rowerzystów, czy pieszych. Każdy znajdzie w niej przydatne informacje, które pozwolą mu na świadome i bezpieczne korzystanie z ruchu drogowego. Poradnik został opracowany przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego m.in. w partnerstwie z: Komendą Główną Policji, Państwową Strażą Pożarną, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, czy GDDKiA.

Jego adresaci znajdą w nim nie tylko porady dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z polskich dróg, ale i informacje o drogach, wyciąg z taryfikatora, bądź zasady bezpiecznego poruszania się na przejazdach kolejowych.

Zapraszamy do lektury

Pliki do pobrania