ZNICZ 2019

Zmiana organizacji ruchu w związku z Dniem Wszystkich Świętych

Informujemy, że w okresie od 31 października, od godz. 8.00 do dnia 2 listopada, do godz. 8.00 w obrębie żorskich cmentarzy będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu drogowego. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami i apelujemy o ostrożność.

Cmentarz Komunalny przy ul. Komunalnej

Wprowadza się ruch jednokierunkowy na ul. Komunalnej. Wjazd na parking przy cmentarzu będzie możliwy od ul. Rybnickiej, natomiast wyjazd w stronę Al. Armii Krajowej.

Cmentarz Parafialny przu ul. Smutnej i Prawniczej

Droga – ul. Smutna zamknięta będzie na odcinku od wjazdu na parking do skrzyżowania z ul. Nową. Dojazd do cmentarza od strony ul. Smutnej będzie możliwy tylko do parkingu. Ponadto wprowadza się ruch jednokierunkowy na ul. Prawniczej na odcinku od parkingu przy bloku nr 6 na os. Korfantego do skrzyżowania z ul. Sądową. Kierujący mają możliwość wjazdu na parking od strony ul. Osińskiej, natomiast wyjazd będzie możliwy ul. Prawniczą w stronę ul. Sądowej.

Cmentarz Parafialny przy ul. Zbożowej

Wprowadza się ruch jednokierunkowy na całej długości drogi. Wjazd na cmentarz będzie możliwy od ul. Rolniczej, natomiast wyjazd ul. Zbożową do skrzyżowania z ul. Wodzisławską.

Cmentarz Komunalny przy ul. Lazurowej

Wprowadz się ruch jednokierunkowy na odcinku ul. Lazurowej od skrzyżowania z ul. Harcerzy Buchalików do skrzyzowania z ul. Pańskie Łąki. Dojazd do cmentarza będzie możliwy ul. Lazurową bądź ul. Pańskie Łąki, natomiast wyjazd ul. Pańskie Łąki, następnie ul. Wiklinową do ul. Harcerzy Buchalików i do ul. Lazurowej.

Pliki do pobrania