Promują wzajemny szacunek i zrozumienie na drodze - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Żorach

Wiadomości

Promują wzajemny szacunek i zrozumienie na drodze

Data publikacji 16.12.2015

W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "STOP WARIATOM DROGOWYM" żorscy stróże prawa obdarowywali kierowców niebieskimi serduszkami. Hasła zawarte na nich mają przypominać o bezpiecznych zachowaniach wobec pozostałych uczestników ruchu drogowego. Głównym celem przedświątecznych działań jest promowanie wzajemnego szacunku i zrozumienia na drodze.

Policjanci z żorskiej drogówki już teraz apelują do kierowców o zachowanie bezpiecznych postaw na drodze w okresie nadchodzących świąt. Przypominają, że dbałość o zdrowie i życie człowieka, wzajemny szacunek i zrozumienie wśród uczestników ruchu drogowego to nieodłączne elementy kutluralnego, a także świadomego korzystania z ruchu drogowego.

Wszystkim zmotoryzowanym o bezpiecznej postawie za kierownicą mają przypominać zapachowe serduszka, które trafiają do kierowców z rąk policjantów podczas kontroli na drogach. Zawierają one hasła akcentujące profilaktyczny wymiar działań mających na celu podniesienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, a kontynuowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "STOP WARIATOM DROGOWYM".

  • Policjanci z Żor rozdają niebieskie serduszka
  • Policjanci z Żor rozdają niebieskie serduszka
  • Policjant drogówki podczas pomiaru prędkości
Ładowanie odtwarzacza...