Wiadomości

14-latka z Pawłowic odnaleziona przez mundurowych z Żor ... w autobusie

Data publikacji 10.07.2017

14-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego, o której zaginięciu rodzice powiadomili policję w piątek została odnaleziona przez mundurowych z Żor. Dziewczyna jechała autobusem, który w rejonie ulicy Wodzisławskiej zatrzymali miejscowi stróże prawa. Cała i zdrowa nastolatka wczoraj została przekazana pod opiekę ojcu.

Od piątku policjanci z Pawłowic poszukiwali 14-letniej dziewczyny, która nie wróciła do domu. W międzyczasie ustalili oni, że nastolatka może przybywać na terenie Żor. Wczoraj miejscowi mundurowi uzyskali informację, że dziewczyna najprawdopodobniej jedzie jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Błyskawicznie zatrzymali go i rozglądając się wśród pasażerów zauważyli osobę podobną do zaginionej. Na szczęście okazało się, że to właśnie 14-letnia mieszkanka powiat pszczyńskiego, na której powrót do domu od piątku czekali zdenerwowani rodzice.

Dziewczyna jeszcze wczoraj wróciła z ojcem do domu. Na szczęście nic jej się nie stało. Policjanci, którzy podjęli się poszukiwań 14-latki ustalą teraz co było przyczyną jej zaginięcia.