Zostań jednym z nas i rozwijaj swoje pasje! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Żorach

Wiadomości

Zostań jednym z nas i rozwijaj swoje pasje!

Data publikacji 24.11.2017

Pasjonują ich sztuki walki, malarstwo, ekstremalne sporty, żeglują, grają w piłkę i na instrumentach. Uprawiają strzelectwo, uczestniczą maratonach, boksują, mają na swoim koncie zagraniczne koncerty i wydane płyty. Są oddani harcerstwu, pożarnictwu, wędkują i wszyscy noszą policyjny mundur. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Żorach udowadniają, że w niebieskich szeregach miejsca czekają na wyjątkowych ludzi z pasją, którą z powodzeniem pogodzić można ze służbą.

Każego dnia zakładają policyjny mundur i z oddaniem wypełniają złożone niegdyś obietnice, wypowiedziane wraz ze słowami roty ślubowania. Choć w różnych pionach, to zawsze w służbie na rzecz społeczeństwa. Ścigają przestępców, sprawców wykroczeń i dbają o ład i porządek w mieście, a także o to, aby mieszkańcy Żor czuli się tu bezpiecznie. Wszystkich połączył nie tylko wspólny cel, chęć pomagania innym, czy mundur, ale też wyjątkowość, która znajduje odzwierciedlenie w tak różnorodnych pasjach.

Poznaj wyjątkowych policjantów z Żor

Jeśli podobnie jak ich, wyróżnia Cię coś szczególnego, a czujesz, że chciałbyś wstąpić w nasze szeregi nie zwlekaj i zrób to już dziś! Będziesz mógł pielęgnować swoje pasje i liczyć na ciekawą pracę, gwarantującą m.in.: stałe warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego, szeroki system szkoleń, czy rozbudowany pakiet socjalny.

Zostań jednym z nas!

Ładowanie odtwarzacza...