Wiadomości

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Moje bezpieczne miasto"

Data publikacji 05.11.2018

Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto" w Żorach oraz Komenda Miejska Policji w Żorach serdecznie zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. "Moje bezpieczne miasto". Celem konkursu jest propagowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszych mieszkańców miasta, a także edukacja i popularyzowanie wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 26 listopada br.

Do konkursu mogą przystąpić wszyscy uczniowie żorskich szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych tj. uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII, którzy wykonają plakat związany z tematyką konkursu. Technika wykonania prac jest dowolna. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę, wykonaną własnoręcznie, bez udziału innych osób, dotychczas nie zgłaszaną do innego konkursu i nie publikowaną. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do zaprezentowania swojej wizji bezpiecznego miasta, a przedtem zapoznania się z załączonym regulaminem. Regulamin i zgoda rodzica/opiekuna do pobrania poniżej – na naszej stronie internetowej.

Pliki do pobrania