Wiadomości

Tragiczna śmierć motocyklisty powinna być przestrogą dla innych, zdejmijcie nogę z gazu!

Data publikacji 01.10.2019

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął młody motocyklista. 20-latek, z nieustalonych dotąd przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Niestety pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować kierowcy jednośladu.

Policjanci ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w miniony piątek na żorskim odcinku autostrady A1. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn 20- letni motocyklista, poruszając się nitką w kierunku Ostrawy, uderzył w bariery energochłonne w wyniku czego, poniósł śmierć. Na miejscu tragicznego wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wykonano niezbędne czynności utrudnienia w ruchu trwały przez kilka godzin.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Z uwagi na panującą aurę, warunki na drodze bywają trudne. Jesienna pora, wcześniej zapadający zmrok, słaba widoczność, mokra i śliska nawierzchnia drogi, a do tego ryzykowne zachowania nie sprzyjają naszemu bezpieczeństwu!

  • Policjanci na miejscu śmiertelnego wypadku
  • Ekipa dochodzeniowo-śledcza na miejscu wypadku śmiertelnego
  • Miejsce śmiertelnego wypadku motocyklisty