Wiadomości

„Aniołki” dziękują policjantom - dzięki Wam czujemy się bezpiecznie

Data publikacji 09.10.2020

Na ręce żorskich stróżów prawa wpłynęła bajecznie kolorowa praca, którą wykonały dzieci z Przedszkola nr 16 w Żorach. Przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Serdeczna Karteczka, którego głównym celem jest okazanie sympatii, życzliwości i szacunku do drugiego człowieka. Bohaterami miesiąca października są przedstawiciele służb mundurowych, do których maluchy wraz z rodzicami i nauczycielami ślą wyjątkowe życzenia.

Trwa Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Serdeczna Karteczka, którego celem jest wykonanie kartek okolicznościowych symbolizujących życzliwość, empatię i szacunek do drugiego człowieka. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Przedszkole nr 4 w Elblągu, które zaprosiło do udziału w akcji dzieci, rodziców i nauczycieli z całej Polski.

Dzisiaj jedna z kolorowych prac wpłynęła do Komendy Miejskiej Policji w Żorach, a wykonały ją maluchy z grupy „Aniołki” z Przedszkola nr 16 w Żorach. Mali autorzy życzeń dziękują w ten oto sposób żorskim stróżom prawa za ich pracę i mówią: „dzięki Wam czujemy się bezpiecznie”.

My również dziękujemy najmłodszym za docenienie trudów policyjnej służby i przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla wszystkich maluchów z Przedszkola nr 16.

Regulamin Projektu