Policjanci charytatywnie

Z charytatywną wizytą u podopiecznych ochronki

Szef żorskich stróżów prawa spotkał się wczoraj z wychowankami Ochronki Caritas działającej przy miejscowej Parafii Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Komendantowi towarzyszyli policjanci oraz strażacy, którzy wspólnie zorganizowali charytatywną zbiórkę zabawek dla dzieci. Najmłodsi nie tylko z entuzjazmem przywitali swoich gości, ale i wysłuchali cennych rad z jakimi, obok prezentów, przybyli mundurowi.

Charytatywne zbiórki zabawek, artukułów szkolnych, czy słodyczy dla podopiecznych z Ochronki Caritas w żorskiej komendzie stały się już tradycją. Co roku, policjanci w towarzystwie służb, z którymi współdziałają na co dzień odwiedzają najmłodszych przynosząc ze sobą prezenty.

Tym razem stróżom prawa towarzyszyli koledzy z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy postanowili dla dzieci zakupić artykuły szkolne, a przy okazji wizyty przybliżyć swą codzienną i trudną pracę. Podobnie jak oni i policjanci zaprezentowali elementy umundurowania oraz wyposażenia do służby, a także sprawili maluchom nie lada niespodziankę przyprowadzając ze sobą maskotkę śląskiej policji – Sznupka.

Do wychowanków ochronki zawitał również mł.insp. Grzegorz Grabiec – Komendant Miejski Policji w Żorach. Popierając cenną inicjatywę swoich podwładnych, szef żorskich mundurowych podarował dodatkowo najmłodszym kalendarze wraz z kolorowanką, zaprojektowane w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

  • Z charytatywną wizytą w ochronce
  • Z charytatywną wizytą w ochronce
  • Z charytatywną wizytą w ochronce
  • Z charytatywną wizytą w ochronce
  • Z charytatywną wizytą w ochronce
  • Komendant z charytatywną wizytą w ochronce
Ładowanie odtwarzacza...