Policjanci charytatywnie

Policjanci z Żor spełniają marzenia chorych dzieci

Bezwzględni dla przestępców i pełni empatii wobec pokrzywdzonych przez los. To policjanci z Żor, którzy po raz kolejny postanowili spełnić marzenia ciężko chorych dzieci. Właśnie zaadresowali kolorowe kartki dla Kuby i Kacpra - chłopców, którzy marzą, aby takich pocztówek otrzymać jak najwięcej.

Pierwszy z małych marzycieli to Kubuś, który niebawem będzie obchodził swoje 7 urodziny. Chłopiec zmaga się z nowotworem i marzy o ogromnej liczbie kartek. Drugi to podopieczny Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci - Kacper, który podobnie jak jego równieśnik jest poddawany żmudnemu leczeniu. Obaj chłopcy czekają na listy i z radością przyjmują korespondencję jaka motywuje ich do walki z chorobą. Gdy "pantoflową pocztą" do mundurowych z Żor dotarła informacja o ich marzeniach natychmiast postanowili działać. Samodzielnie wykonali kolorowe kartki w formacie A3, spisali na nich życzenia, a następnie zaadresowali i wysłali do chłopców. Akcję żywo wsparli także pracownicy cywilni żorskiej komendy, których podobnie jak mundurowych poruszył los chorych dzieci.

Kubusiowi i Kacperkowi życzymy spełnienia marzeń, szczęścia, radości oraz dużo siły w walce z chorobą, a ich opiekunom wiary i nadziei na szybki powrót do zdrowia!

Ładowanie odtwarzacza...