Pijana i agresywna mama - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Żorach

Wiadomości

Pijana i agresywna mama

Data publikacji 06.03.2017

Mundurowi z Żor interweniowali wczoraj w jednym z domów w dzielnicy Rowień, gdzie pod opieką kompletnie pijanej matki znajdowało się dwóch chłopców. Policję o nieprawidłowościach w rodzinie powiadomiła bratowa która została zaalarmowana przez chłopców, iż matka jest nietrzeźwa. Policjanci na miejscu zastali nietrzeźwą 43-latkę. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miała ona prawie 3 promile alkoholu!

Zgłoszenie o pijanej matce oficer dyżurny odebrał około 20.15. W czasie rozmowy telefonicznej bratowa poprosiła o interwencję w dzielnicy Rowień.

Mundurowi po przybyciu na miejsce zastali pijaną matkę. Jej stan wyraźnie wskazywał, że nie jest ona nietrzeźwa. Po przebadaniu 43-latki na alkomacie okazało się, że w wydychanym powietrzu miała ona prawie 3 promile alkoholu. Razem z nią w mieszkaniu przebywało także dwoje dzieci w wieku 8 i 16 lat.

W wyniku interwencji synowie kobiety trafili pod opiekę bliskich krewnych, a ich matka na komendę. Teraz sytuacji rodzinnej małoletnich przyjrzą się policjanci, którzy powiadomią także sąd.