Wiadomości

Już 28 marca Finał II Edycji Konkursu "Dopalacze kradną życie - Wybieram Młodość"

Data publikacji 17.03.2017

Finał II Edycji Konkursu "Dopalacze kradną życie - Wybieram Młodość" odbędzie się w tym roku w Zespole Szkół nr 2 w Żorach. Konkurs jest organizowany w ramach miejskiej kampanii społecznej "STOP dopalaczom, chroń swoje dzieci".

Tegorczna edycja konkursu ponownie zorganizowana przez policjantów Wydziału Prewencji KMP w Żorach st. sierz Adama Doleżycha i asp Łukasza Chmieleckiego jest kontynuacją pomysłu z zeszłego roku. Policjanci przy współudziale Urzędu MIasta Żory i Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 zaangażowali młodzież do przedstawienia swojego poglądu na problem nie tylko dopalaczy ale także narkotyków poprzez małe formy teatralne. Spotkania i próby do spektakli odbywają się już od listopada 2016 roku a kulminacja odbędzie się podczas uroczystego finału w dniu 28 marca 2017 roku w Zespole Szkół nr 2.

Na Finał II Edycji Konkursu "Dopalacze kradną życie - Wybieram Młodość" zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Żorach, którzy spośród swoich kolegów i koleżanek wybiorą najlepszy spektakl.