Stworzyli Bajkowy Kącik - Policjanci charytatywnie - Komenda Miejska Policji w Żorach

Policjanci charytatywnie

Stworzyli Bajkowy Kącik

Bajkowy Kącik w żorskiej dzielnicy Rój powstał dzięki ofiarności i zaangażowaniu osób o wielkich sercach. Wśród wolontariuszy, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wyremontować świetlicę dla dzieci znaleźli się także policjancii z Żor. Niebieskich mundurów nie zabrakło również na uroczystym otwarciu odnowionej placówki. Logo Policji natomiast pojawiło się na pamiątkowej tablicy wśród innych partnerów wspólnej inicjatywy.

Bajkowy Kącik w żorskiej dzielnicy Rój powstał dzięki ofiarności i zaangażowaniu osób o wielkich sercach. Wśród wolontariuszy, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wyremontować świetlicę dla dzieci znaleźli się także policjanci z Żor. Niebieskich mundurów nie zabrakło również na uroczystym otwarciu odnowionej placówki. Logo Policji natomiast pojawiło się na pamiątkowej tablicy wśród innych partnerów wspólnej inicjatywy.

Nie pierwszy raz policjanci z żorskiej komendy charytatywnie wzięli udział w inicjatywie, której celem, tym razem, było odnowienie wymagającej pilnie remontu świetlicy dla dzieci. Kiedy informacja o takiej potrzebie dotarła do Komendanta Miejskiego Policji w Żorach postanowił osobiście zaangażować się, a przy okazji do wspólnego malowania zaprosić kierownictwo jednostki. W efekcie przełożeni miejscowych stróżów prawa pojawili się w umówionym terminie, złapali za pędzle oraz wałki i rozpoczęli trwający przez kilka dni remont. Wspólnymi siłami, partnerzy akcji zainicjowanej przez Fundację ORANGE, udowodnili, że warto pomagać i czerpać z tego radość. Podczas uroczystego otwarcia placówki zaproszeni goście mogli podziwiać efekt wspólnej, bezinteresownej pracy. Agnieszka Wronka - pomysłodawczyni przedsięwzięcia, podziękowała mundurowym za okazaną pomoc, a także przekazała pamiątkową tablicę, na której znalazły się loga partnerów akcji. To nie pierwsza, ani ostatnia wspólna, charytatywna inicjatywa, do której przyłączyli się mundurowi. Żorska policja słynie z pasji do pomagania innym, empatii oraz bezinteresownej chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Relacja z malowania świetlicy

Ładowanie odtwarzacza...