Pluszaki i słodycze dla dzieci - Policjanci charytatywnie - Komenda Miejska Policji w Żorach

Policjanci charytatywnie

Pluszaki i słodycze dla dzieci

Policjanci z Żor wspólnie z ratownikami medycznymi z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zorganizowali zbiórkę pluszaków oraz słodyczy dla dzieci z żorskiej Ochronki Caritasu prowadzonej przy Kościele Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Wczoraj gwiazdkowe prezenty trafiły do rąk maluchów, które z zachwytem przywitały niecodziennych gości w swoich progach.

Policjanci z Żor wspólnie z ratownikami medycznymi  z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zorganizowali zbiórkę pluszaków oraz słodyczy dla dzieci z żorskiej Ochronki Caritasu prowadzonej przy Kościele Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Wczoraj gwiazdkowe prezenty trafiły do rąk maluchów, które z zachwytem przywitały niecodziennych gości w swoich progach.

Ponad sto maskotek, zabawek, artykułów szkolnych i kilka kartonów słodyczy w imieniu żorskich stróżów prawa przekazali wczoraj podopiecznym Ochronki I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Żorach mł.insp. Jacek Firla, dzielnicowy mł.asp.Marcin Rosa oraz rzecznik prasowy asp.szt.Kamila Siedlarz. Razem z mundurowymi najmłodszych odwiedzili ratownicy medyczni z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach, którzy obdarowali dzieci łakociami i prezentami zebranymi w ramach wspólnej wigilijnej akcji. Wczorajsza wizyta sprawiła, że na dziecięcych twarzach pojawiły się bezcenne uśmiechy, a słowa "Błękitnej kolędy" J.Pietrzyckiego spełniły się w rzeczywistości ... " Ktoś miłowany tu przyjdzie - dobre obejmą nas ręce i będą nasze uśmiechy srebrnym błękitem dziecięce."

Dziękujemy wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za okazane serce i wspaniałe prezenty dla dzieci, podziękowania kierujemy też do ratowników medycznych!

Ładowanie odtwarzacza...